((به نام خدا))

خداوند بزرگ و بلندمرتبه را سپاسگزاریم که فرصت خدمت به همنوعان عزیز ایران خصوصا قشر کم درآمد را به اینجانب و همکارانم عطا نمود تا با تلاش جهت توسعه بیش از پیش فرهنگ غنی قرض الحسنه در جامعه،گامی در راستای نهادینه کردن بانکداری اسلامی برداریم.

سنت قرض،یکی از کارهای خداپسندانه است که می توان با آن گره از کار انسانها گشود و غبار اندوه از چهره های نگران زدود و اسباب رضایت خداوند را جلب نمود.همچنین به ندای روح بخش قرآن کریم در توصیه اکید به ترویج قرض نیکو لبیک گفت.

صندوق قرض الحسنه توسعه اعتماد زرین با درکی درست از چشم انداز و اهداف اجتماعی همواره تلاش بر این دارد که با جمع آوری سرمایه های خرد و پرداخت عادلانه تسهیلات قرض الحسنه در جهت محرومیت زدایی،مقابله با بیکاری و ایجاد اشتغال،ازدواج جوانان،درمان بیماری ها،خرید مسکن و … گام های موثری بردارد.

این صندوق با هدف گسترش فعالیت ها و استفاده از فناوری های نوین به منظور ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتریان اقدام به راه اندازی و استقرار برنامه نرم افزار جامع صندوق نموده است.

شرکت ها و سازمانها می توانند با انتقال بخشی از منابع خود در قالب اعتبار و در حسابی که به نام خودشان افتتاح میگردد،کارکنان زیر مجموعه خودشان را جهت دریافت تسهیلات به صندوق معرفی نمایند.همچنین خیرین محترم می توانند با سپرده گذاری در این صندوق به نیازمندان جامعه کمک کنند.

در پایان لازم به ذکر است که بدون تردید صندوق قرض الحسنه توسعه اعتماد زرین شما عزیزان را مشاور و امین خود میداند و از پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان استقبال میکند و بر این نکته تاکید دارد که با همراهی شما و توکل بر خداوند منان میتوان گام های بلندی در راه خدمت به جامعه برداشت.

 

با احترام

مجید قلی پور

مدیرعامل